live

Консультативна рада щодо Донбасу: Єрмак перед підписанням документу підніме питання на засіданні фракції "Слуги народу"

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак

Офіс президента

Арахамія заявив, що чутки про розкол у фракції СН викликані малою поінформованістю

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив, що перед підписанням важливих документів у Мінську Єрмак пообіцяв спочатку зібрати засідання фракції та обговорити подальші кроки там. Про це Арахамія повідомив журналістам під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK. 

На запитання журналістів, чи планується виключення з фракції частини депутатів, які виступають проти заяви голови ОП Єрмака у Мінську стосовно створення Консультативної групи, Арахамія відповів:

"Уже 6 місяців я голова фракції, і 6 місяців не буває жодного місяця, коли журналісти не запитують – о, це точно розкол вашої фракції… Немає у нас жодних розколів. Сьогодні у залі я особисто не побачив жодних розколів".

Втім, за його словами, стосовно Мінських домовленостей така ситуація дійсно була, суто комунікативна, коли вони уже повернулися.

"Це якимось чином потрапило в Інтернет до того, як був офіційний брифінг пана Єрмака. І в зв’язку з цим було дуже багато маніпуляцій і нефахових експертних висловлювань, на які "повелись" не тільки громадяни України, а, в тому числі, депутати від "Слуги народу". Потім ми терміново організували зустріч пана Єрмака з людьми, які цікавляться цим питанням. І ви бачили, що багато людей повідкликали взагалі цю заяву. Тому що він розповів, яким чином це рухається, яка стратегія", - зазначив Арахамія та додав:

"На жаль, до фінальних підписань не можна… Це, знаєте, як на перемовинах: у вас є 30-40% так званої непублічної стратегії, які, якщо ви скомунікуєте, ви іншій стороні перемовин даєте козир, тому що вони знають, яка у вас стратегія".

За словами Арахамії, Єрмак пообіцяв перед будь-яким підписанням у Мінську зібрати фракцію та обговорити ці питання з монобільшістю.

"І саме з цим пов’язане це непорозуміння. І коли люди побачили – зрозуміли, що ніякої зради немає. І до того ж пан Єрмак, у нас було засідання фракції, він пообіцяв на фракції, що якщо буде якесь підписання, будь-яке підписання, у нас буде окреме засідання фракції щодо цього питання. Він усім пояснить, яка у нас стратегія, що ми намагаємося зробити. Проголосуємо на фракції, щоб він зрозумів, яка у нас є підтримка чи непідтримка, і тільки потім будуть якісь дії зроблені у Мінську", - сказав він.

Новини за темою: Консультативна рада по Донбасу: Хто увійде до нового органу ТКГ

Раніше повідомлялося, що у Мінську відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі за участі керівника Офісу президента України Андрія Єрмака і заступника керівника Адміністрації президента РФ Дмитра Козака. Про що домовились сторони, читайте за посиланням.

Loading...