live

Конституційний суд пропонують перевезти у Харків, - законопроєкт

Засідання Конституційного суду

Фото з відкритих джерел

Також депутат запропонувала відправляти усіх суддів у відпустку одночасно

Народний депутат від "Слуги народу" Тетяна Третьякова подала до Верховної Ради законопроєкт № 3300 про перевезення Конституційного суду України з Києва у Харків. Про це йдеться на сайті ВРУ

Окрім цього, депутат запропонувала відправляти усіх суддів у відпустку в один і той самий час. 

"Щорічна оплачувана відпустка повної тривалості надається усім суддям Конституційного суду одночасно", - йдеться у тексті проєкту закону. 

Також серед інших пропозицій нардепа йдеться про те, що суддею КСУ не може стати людина, яка має іноземне громадянство. Крім цього, у юридичних осіб пропонують відібрати можливість подавати скарги у КСУ через уповноважену особу.

Водночас депутат запропонувала доповнити статтю 97 стосовно виконання рішень Конституційного суду.

"Якщо Конституційний суд визнав неконституційним закон України (його окремі положення), відновлення дії такого закону України (його окремих положень), що регулював відповідні суспільні відносини, здійснюється Верховною Радою відповідно до порядку, встановленого чинним законодавством", - йдеться у законопроєкті. 

Нагадаємо, нещодавно перший заступник голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук заявив, що завдання КСУ, поставлене перед Верховною Радою, – змінити і попередню судову реформу, і дещо з того, що вже було прийняте парламентом поточного скликання.

Loading...