Конституційний суд – це останній форпост, щоб урятувати нашу країну, – Паламар

Телеканал ZIK

КСУ відстоює права держави і простих українців, а не олігархів

Конституційний суд – це останній форпост. Ті, хто буде підтримувати його, – ці люди мають шанс врятувати нашу країну.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK  заявила громадська діячка, голова ГО "Народний союз" Ірина Паламар.

Коментуючи розгляд закону про землю у Конституційному суді, Ірина Паламар зауважила, що КСУ відстоює права держави, а не олігархів, і робить все можливе, щоби країна не розвивалася по їхньому сценарію.

"І зараз перемога в руках суддів. Якщо завтра буде прийнято рішення щодо земельного закону, це буде законно, це буде в інтересах держави і це буде підтримано суспільством, оскільки 83% українських громадян виступають проти продажу землі іноземцям. А в цьому законопроєкті прописана ця норма, що наша земля може бути заставою у банках. Більше того, під цю тему були скуплені деякими фондами банки, щоб відбувалося шалене фінансування і таким чином йшла скупівля нашої землі. Але це не в інтересах нашої держави", – наголосила Паламар.

Вона застерегла: коли іноземні компанії зайдуть на ринок землі України, вони витіснять українського фермера і виведуть капітал за кордон. Таким чином економіка України дуже постраждає, прості селяни будуть обдурені, і все закінчиться скороченням населення країни.

Новини за темою: Журналіст Кацман: "Слуги ..." вирішили остаточно відібрати в українців право на землю – це насильство над Конституцією!

"Це загальна структура і картина того, як бачать Україну наші Західні партнери. Вони дуже жорстко зараз протестують. Я вважаю, що Конституційний суд – останній форпост. А ті, хто буде підтримувати Конституційний суд, в тому числі лідери думок, політики, опозиційні сили, ці люди мають шанс врятувати нашу країну. Тоді і "соросятам" нічого не вийде", – прокоментувала Ірина Паламар.

Нагадаємо, народні депутати ухвалили закон про продаж землі – проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення № 2178-10 підтримали 259 парламентарів, голосування відбулося 31 березня о 00:42.

Але у Верховній Раді заблокували підписання законопроєкту про ринок землі, прийнятого парламентом у ніч на 31 березня, зареєструвавши постанови про скасування результатів голосування.

Згодом, на позачерговому засіданні 13 квітня народні депутати розблокували підписання законопроєкту про ринок землі. Парламент розглянув і відхилив 13 постанов про скасування закону.

28 квітня президент України Володимир Зеленський підписав закон про ринок землі. Незгодні із цим рішенням нардепи звернулися до КСУ.

2 листопада стало відомо, що збори суддів Конституційного суду України скасували через екстрений розгляд конституційності закону про ринок землі

Своєю чергою, лідер парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив, що КСУ не розглядав закон про ринок землі в цілому, а лише 13-14 статті, які пов’язані із ринком землі.

4 листопада суддя Конституційного суду України Сергій Сас оприлюднив проєкт рішення суду про тлумачення земельних статей Конституції, яке суд ухвалив за основу 2 листопада.

 

Loading...