Конгрес США схвалив поправки щодо посилення санкцій проти "Північного потоку-2"

Санкції будуть вводити проти компаній, які сприяють будівництву газопроводу

Північний потік-2

Палата представників у Конгресі США проголосувала за посилення санкцій щодо газопроводу "Північний потік-2". Крім цього, обмеження посилять і проти "Турецького потоку". Про це повідомила пресслужба Палати представників у парламенті.

Зазначається, що нові обмеження почнуть діяти з наступного фінансового року – 1 жовтня. Документ передбачає введення санкцій проти іноземців, які сприяють продажу, оренді або наданню Росії суден для укладання труб, призначених для будівництва газопроводів.

Тепер їх має погодити Сенат та президент Дональд Трамп.

Минулого року США ввели санкції проти "Північного потоку-2", через що компанія-укладальник трубопроводу зупинила роботу. Проте, РФ заявила про намір завершити будівництво газопроводу, попри американські санкції.

Нагадаємо, нещодавно державний секретар США Майк Помпео анонсував нові санкції США проти газопроводу "Північний потік-2", який прокладають до Німеччини. Він заявив, що Державний департамент США вніс відповідні зміни до Акту "Про протидію опонентам Америки через санкції", куди було включено "Північний потік 2" і "Турецький потік". За словами Помпео, газопроводи – це не комерційні проєкти, а важелі Кремля для розширення залежності Європи від російських енергоносіїв.

Новини за темою: "Нафтогаз" відреагував на анонсовані санкції США проти "Північного потоку-2"

Згодом міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас заявив, що США ігнорують права Європи на вибір країни, в якій вони хочуть купувати енергію. Він стверджує, що Європа і США мають спільно працювати над санкціями проти Росії.Loading...