Конфлікт на сході України завдає емоційних травм усім сторонам, – депутат Бундестагу Вальдемар Гердт

Депутат Бундестагу Вальдемар Гердт Скріншот відео

Німецький парламентар наголосив, що ґрунтовно обізнаний щодо конфлікту на Донбасі

Конфлікт на сході України завдавав і завдає емоційних травм буквально всім сторонам.

Про це заявив представник Комісії з прав людини Міжнародного комітету, Комітету з врегулювання конфліктних ситуацій Бундестагу Вальдемар Гердт на зустрічі у Берліні, під час якої представники "Опозиційної платформи – За життя" презентували ініціативу "Парламентський вимір "нормандського формату".

Трансляцію вів телеканал ZIK.

"Я досить ґрунтовно знайомий з конфліктом на сході України, оскільки у мене тут є, крім професійного, ще й особистий інтерес – моя дружина з України, у мене багато друзів з України, багато друзів з Росії. І я бачу, яку емоційну травму завдав і завдає цей конфлікт буквально всім сторонам", – заявив Вальдемар Гердт.

Новини за темою: Медведчук після зустрічі з депутатами Бундестагу: Дискусія була продуктивною та ефективною

Як повідомляли, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук під час зустрічі у Берліні заявив, що головною проблемою України є досягнення миру.

Раніше, 23 січня Віктор Медведчук у Парижі провів презентацію "Парламентського виміру нормандського формату", де зустрівся з членами Сенату Франції, депутатами Національних зборів і представниками дипломатичних та ділових кіл Франції.

До слова, у листопаді у Верховній Раді України за ініціативою партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" було створено міжфракційне депутатське об'єднання "Міжпарламентський діалог заради миру: Україна ‒ Росія ‒ Німеччина ‒ Франція". Очолив це об'єднання голова Політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" Віктор Медведчук.

Loading...