Комунікація Віктора Медведчука щодо Донбасу реальна, дієва і дає плоди, – політолог

Політолог Олександр Лазарєв Скріншот відео

Для чинної влади питання Донбасу – це, насамперед, рейтингова складова, каже Олександр Лазарєв

Влада не реагує на майданчик для комунікації щодо Донбасу народного депутата України, голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука, оскільки боїться втратити рейтингову ініціативу.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Олександр Лазарєв.

Експерт зауважив, що для чинної української влади питання Донбасу – це, насамперед, рейтингова складова.

"Є майданчики, є комунікації, є комунікація, наприклад, Віктора Медведчука. Він показав, що вона реальна, вона дієва і приносить плоди не тільки щодо мирних угод, а й щодо обміну полоненими, давайте не будемо забувати про це, з економічних позицій, навіть щодо позицій охорони здоров'я. Влада якось на це реагує? Не реагує. Усе просто – влада боїться втратити рейтингову ініціативу, адже для них мир на Донбасі – це, насамперед, рейтингова складова, тобто це не реальні якісь дії. Це виключно заяви, за якими вони намагаються міряти рівень підтримки на південному сході", – сказав Олександр Лазарєв.

Новини за темою: Медведчук: Мінські угоди підлягають виконанню. Це єдиний шлях встановлення миру

Політолог звернув увагу на результати соцопитувань напередодні місцевих виборів, які показують, що на південному сході в опозиції високі рейтинги.

"Зараз вони бачать, що соцопитування перед виборами, а залишився тиждень, показують, що рейтинги на південному сході грають на користь "Опозиційної платформи – За життя". У більшості регіонів вони беруть першість, а "Слуга народу" – третє-четверте місце", – зазначив експерт та додав, що представники провладної партії розуміють і те, що позапарламентські партії набирають обертів, як-от Партія Шарія.

Нагадаємо, керівник молодіжного крила "Опозиційної платформи – За життя" Артем Марчевський жорстко розкритикував одне з питань щодо Донбасу, яке піднімуть на всеукраїнському опитуванні, про яке заявив президент. На думку Марчевського, опитування було створено з метою підняти явку на виборах і жодної юридичної сили не має.

Як повідомляли, опитування українців планується провести одночасно з місцевими виборами 25 жовтня.Loading...