live

"Компроміси окреслені": У "Слузі народу" відреагували на заяву Світового банку щодо "земельного" закону

Галина Янченко

В України є право дослухатись або ні, заявила Галина Янченко

Компроміси, на які пішла партія "Слуга народу" щодо земельного питання, чітко окреслені, тому щодо рекомендації Світового банку – врегулювання продажу державних земель – ітися далі не може.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України (фракція "Слуга народу") Галина Янченко.

Народна депутатка прокоментувала вимоги Світового банку щодо "земельного" закону, ухваленого минулого тижня Верховною Радою України.

"Те, що вони щось рекомендують, це, звичайно, їхнє право, а в України як суверенної країни є також право дослухатися до цих пропозицій або не дослухатися. Один із шести законопроєктів щодо землі вже ухвалений, чітко окреслені ті компроміси, на які пішла наша політична сила "Слуга народу", і серед них, зокрема один із таких компромісів – це заборона на продаж державних і комунальних земель. Тому вже по цій рекомендації Світового банку – врегулювання продажу державних земель – ітися далі не може", – заявила Галина Янченко.

Новини за темою: Господарі "Слуг народу" вимагають переглянути закон про ринок землі, - Медведчук

Народна депутатка продовжила, що, якщо йдеться про інші рекомендації, наприклад, про відкритий державний кадастр, то він і так є відкритим, і Україна у цьому питанні є достатньо прозора.

Нагадаємо, 30 березня Верховна Рада у першому читанні ухвалила так званий "антиколомойський" законопроєкт, а у ніч на 31 березня — закон про ринок землі.

Як стало відомо, Світовий банк привітав ухвалення закону про ринок землі, проте вказав на важливість допуску до ринку юридичних осіб для гарантування конкуренції. Також у банку закликали ухвалити нові закони.

Loading...