live

"Компроміс компромісу": Гетманцев заявив, що закон про землю ухвалений у колосально пом'якшеній редакції

Данило Гетманцев.Фото з відкритих джерел

Ідеться про максимальний компроміс, каже нардеп

Закон про землю ухвалений в редакції, яка колосально пом'якшена порівняно з тим, що було у першому та навіть другому читанні.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат (фракція "Слуга народу"), голова парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Парламентар заявив, що ухвалений у ніч на вівторок закон про відкриття ринку землі проголосований у пом’якшеній редакції.

"Закон ухвалений в редакції, яка колосально пом'якшена порівняно з тим, що було у нас в першому читанні, порівняно навіть з тим, що було в другому читанні. Це такий компроміс компромісу. І якщо ми говоримо тільки про те, що громадяни лише купують землю і 100 гектарів в одні руки, і в 2024 році тільки юридичні особи тільки зможуть купувати землю – це вже такий максимальний компроміс, який переходить якісь лінії певні. Тому що говорити про повноцінний ринок землі за такого компромісу не доводиться. Я переконаний в тому, що цей закон повинен був ухвалений мінімум ще 2 місяці тому, можливо, і три місяці тому. Дискусія щодо нього мало того, що проводилася 28 років, вона проводилася впродовж усієї осені, і ми прийшли до певних нормальних компромісних варіантів, які дозволили б в Україні циркулювати земельним ділянкам як об'єктам права власності, що є неможливим зараз", – заявив Данило Гетманцев.

Новини за темою: Після ухвалення закону про землю МВФ не дасть Україні грошей, – Розенко

Народний депутат також зауважив, що в Україні давно діє "чорний" ринок землі.

Як повідомляли, у ніч на вівторок, 31 березня, Верховна Рада України ухвалила закон про відкриття ринку землі. Проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення № 2178-10 підтримали 259 парламентарів.

Читайте також: "Досвід світу в продажу земель: Де найдорожчі угіддя у Європі і як там працює ринок землі".

Loading...