Кузьмін: Комітет закликав Раду звернутися до Зеленського через перебування Фокіна у ТКГ

Фото з відкритих джерел

Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування заслухав звіт заступника глави делегації України в ТКГ Вітольда Фокіна. Після прямих образ на його адресу депутати проголосували за резолюцію щодо "недопущення зради національних інтересів України". Про це у Facebook повідомив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін. 

Ренат Кузьмін/Facebook

"Ініціювати прийняття Верховною Радою постанови про звернення до президента України, голови РНБО Володимира Олександровича Зеленського щодо недопущення зради національних інтересів України в ході здійснення політико-дипломатичних заходів для припинення триваючої збройної агресії Російської Федерації проти України", - йдеться у документі. 

За словами Кузьміна, влада мала протягнути це через Раду, і тому їм потрібен був Фокін.

"Запросили його легалізувати своє ганебне рішення: засудити, запобігти, заборонити... Фокін просто не зрозумів, що використовують його втемну", - зазначив Кузьмін. 

Політик переконаний, що таким чином влада навпаки продовжить війну на Донбасі, а територію України використають як "поле бою".

"Висновки: нинішньому уряду не потрібен мир. Не буде спокою під цією владою. Фокін не врятує ситуацію. ТКГ на Донбасі - ширма, димова завіса, покриття. Гарними словами і патріотичними гаслами влада продовжить війну на Донбасі на користь західних господарів, а територію України використовуватимуть виключно як поле бою", - додав Ренат Кузьмін. 

Нагадаємо, 29 вересня, Вітольд Фокін прибув на засідання комітету Верховної Ради, щоб обговорити його скандальні заяви щодо Донбасу.

Під час свого виступу представник України в ТКГ ще раз повторив свою тезу про те, що амністія по Донбасу повинна бути загальною, а головним винуватцем тривалого конфлікту на сході України є експрезидент Порошенко.