Новини » Політика Читать эту новость на русском

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Разумкова щодо е-декларування, Зеленського - не розглядав

Спікер ВР Дмитро Разумков

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Комітет рекомендував Верховній Раді включити законопроєкт спікера до порядку денного та ухвалити проєкт за основу та в цілому

Антикорупційний комітет Верховної Ради підтримав законопроєкт спікера парламенту Дмитра Разумкова щодо відновлення електронного декларування в первинному вигляді. Про це йшлося під час засідання комітету.

Як зазначається, комітет прийняв рішення визнати законопроєкт №4304 таким, що відповідає нормам антикорупційного законодавства, рекомендувати Верховній Раді включити його до порядку денного та ухвалити проєкт за основу та в цілому, тобто відразу як закон.

Своєю чергою, секретар Антикорупційного комітету Володимир Кабаченко рекомендував ухвалити даний законопроєкт Разумкова як найбільш компромісний, а проєкт президента Володимира Зеленського нардеп назвав неконституційним.

"Будь-яке рішення Верховної Ради з цього питання буде політичним та не відповідатиме повною мірою нормам законодавства. Крім того, сесійна зала має сама вирішити, який законопроєкт підтримати", - висловив думку представник "Слуги народу" Олексій Жмеренецький.

Зокрема, за законопроєкт спікера ВРУ проголосували 7 членів комітету, 4 - утримались, 2 - проти.

Законопроєкт президента Володимира Зеленського на засіданні не розглядали.

Новини за темою: Врегулювання ситуації із КСУ: З'явився текст законопроєкту Разумкова

Нагадаємо, раніше спікер ВРУ Дмитро Разумков заявляв, що Верховна Рада України прийме окремий законопроєкт, щоб врегулювати ситуацію з Конституційним судом і організувати роботу антикорупційних органів.

Крім того, 29 жовтня президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт, згідно з яким повинні припинитися повноваження всіх суддів Конституційного суду України. За словами президента, рішення КСУ про неконституційність кримінальної відповідальності за недостовірне декларування "нікчемне" і ухвалене в умовах реального конфлікту інтересів.

Loading...