live

Комітет Ради надав висновок по закону щодо здешевлення ліків для населення

Верховна Рада Фото з відкритих джерел

На засіданні комітету заслухали замглави МОЗ по закону

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом надав висновок по законопроекту про здешевлення ліків та медичних виробів для населення. Про це повідомляє пресслужба Апарату Верховної Ради.

На засіданні заслухали заступницю міністра охорони здоров’я Світлану Шаталову.

"Не відповідає міжнародно-правовим зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції законопроект №3382 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо здешевлення лікарських засобів та медичних виробів для населення", - вказано у повідомленні.

Відтак, документ пропонує виключити із Податкового кодексу України норми про оподаткування ПДВ за зниженою ставкою 7% операцій з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України лікарських засобів та звільнити зазначені операції від сплати ПДВ.

"Це, на думку членів комітету, не відповідає нормам Директиви Ради ЄС № 2006/112/ЄС. Члени комітету заслухали також заступницю міністра охорони здоров’я України Світлану Шаталову щодо позиції Міністерства стосовно законопроекту", - поінформували у парламенті.

Новини за темою: Зеленський дозволив використання незареєстрованих ліків від COVID-19

Нагадаємо, 22 квітня, уряд запровадив державне регулювання цін на десять продовольчих товарів, деякі медичні препарати, дезінфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту.

Loading...