Командувач ООС назвав ймовірні варіанти російського наступу на Україну

ЗСУ розглядають можливість нападу з кількох напрямків, але загрози немає

Командувач Операції об’єднаних сил Сергій Наєв. Фото: Міноборони України

Збройні сили України розглядають декілька сценаріїв щодо можливої агресії Росії по всьому периметру кордону між країнами, а також на адмінмежах з ОРДЛО і Кримом. Про це заявив командувач ООС Сергій Наєв в ефірі ток-шоу "Право на владу".

Військовий запевнив, що збройні сили постійно готуються до адекватних дій у разі нападу. "Ми розглядаємо навіть дії, коли така загроза буде з декількох напрямків одночасно. Наше завдання - стримати агресора, а у випадку переходу його до відкритої агресії відбити наступ і не дати ступити ворожому чоботу на українську землю", – додав командувач ООС.

Проте, Наєв вважає, що наразі загроз нападу на Херсонщину з боку Росії немає. "Ми все робимо для того, щоб наші дії були ефективні і якісно підготовані. На даний час безпосередніх загроз агресії з тимчасово окупованої території АР Крим щодо Херсонської області України немає", – наголосив військовий.

Новини за темою: Україна посилила обороноздатність на кримському напрямку, - Наєв

Нагадаємо, раніше командувач ВМС України Олексій Неїжпапа заявив, що українські військові готуються до бойових дій із РФ, яка може почати наступ з території окупованого Криму. У Кремлі ці звинувачення відкидають.

Пізніше піднімалася тема можливого нападу Росії з боку Білорусі та невизнаного Придністров’я. Сергій Наєв тоді заявив, що наразі на кордонах з Білоруссю та Молдовою немає ніякого накопичення військ.Loading...