Команду, а потім свідомість президента захопили противники компромісу щодо Донбасу, – Волошин

Народний депутат Олег Волошин Фото з відкритих джерел

Багато з них стали вигодонабувачами у цій страшній ситуації, наголосив парламентар

Команду, а потім і свідомість президента Володимира Зеленського захопили люди, які є категоричними противниками будь-якого компромісу щодо Донбасу.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олег Волошин.

Парламентар зауважив, що причиною того, що питання щодо завершення конфлікту на Донбасі досі не зрушило з мертвої точки, є те, що спочатку команду, а потім і свідомість чинного президента України захопили люди, які є категоричними противниками будь-якого компромісу стосовно Донбасу.

"Багато з них стали вигодонабувачами в тій страшній ситуації, яку ми отримали в останні шість років. Це вони зробили там кар'єри, грошей заробили тощо на постійних розповідях про те, яка Росія моторошний агресор, як все російське потрібно викорінити", – заявив Олег Волошин.

Новини за темою: Пєсков: Якщо Україна вийде з Мінських угод, то зникне база для переговорів щодо Донбасу

Парламентар зауважив: "Подивіться на товариша Потураєва. Він, у принципі, і раніше добре себе почував при олігархах... Але зараз він зробився таким собі українським Геббельсом, кричить з трибуни Верховної Ради, як він бореться з п'ятою колоною, і паралельно розповідає, як потрібно закрити різні ЗМІ, включно з вашим телеканалом тільки тому, що ви дозволяєте в ефірах звучати альтернативним точкам зору, в тому числі на відносини з Росією".

Як повідомляли, Європейський Союз не бачить іншого шляху до миру в Україні, крім повного виконання всього комплексу заходів, передбачених Мінськими угодами. Про це йдеться в офіційній відповіді Європейської Ради (вищий координуючий орган ЄС) на запит депутата Європарламенту Максиміліана Кра, який він подав у зв'язку з Мирними ініціативами голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народного депутата Віктора Медведчука.

Своєю чергою, "Опозиційна платформа – За життя" вимагає від президента Володимира Зеленського відмовитися від курсу на ескалацію конфлікту.