Команда ОПЗЖ у Волновасі представила своїх кандидатів на місцевих виборах

Команда партії "Опозиційна платформа - За життя" представила своїх кандидатів на посади голів та депутатів ОТГ Волноваського району. Про це повідомляє пресслужба політсили.

На з'їзді були присутні кандидати Великоновоселівської, Старомлинівської, Старокамарської та Хлібодарівської громад.

"Місцеві вибори - це важлива частина повсякденного життя українців. На жаль, не всі це розуміють. Адже все, що оточує людину - від доріг, освітлення, фасадів будівель і до дитячих садків і медицини - все це залежить саме від місцевої влади. Відбираючи кандидатів, ми в першу чергу враховували досвід цих людей, ставлення місцевих жителів до них, оцінювали реально виконану роботу. В рамках передвиборчої компанії, наші кандидати не дарують сертифікати, не засипають виборців грошима і гречкою, не латають ями "під вибори". Їхнє завдання - зробити так, щоб ці дороги ремонтувалися завжди, щоб постійно розвивалася інфраструктура, залучалися інвестори. Щоб люди були щасливі і жили в гідних і зручних умовах", - заявив керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський.

На голову Великоновоселівської ОТГ від Партії висувається діючий депутат Великоновоселівської районної ради - Сергій Кирилов.

За його словами, проти його команди вже почалися фальсифікації.

"Нам надходять погрози, нас намагаються шантажувати, намагаються не допустити на вибори. Ми прекрасно знаємо, хто це робить і вже звернулися в правоохоронні органи, які повинні з цим розібратися. Люди підтримують нашу команду, бачать результати нашої роботи в районі. Ми будемо боротися до перемоги, а вона, впевнений, буде за нами" - заявив Кирилов.

На даний факт відреагував народний депутат України від Партії "Опозиційна платформа - За життя" Володимир Мороз, який так само приймав участь на з'їзді у Волновасі.

"Донецька область - важлива для нас територія. Тут, часто в складних умовах, живуть прекрасні люди. І ми всіляко будемо допомагати цим людям і не дамо сфальсифікувати вибори на їхній землі", - заявив Мороз.

Всього на з'їзді були представлені 42 кандидати в депутати та 4 кандидатів на посаду голів ОТГ.