live

Колишній віцепрем’єр-міністр Розенко розповів, чим заробляє на життя

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

Я фізична особа-підприємець і надаю консультативні послуги

Колишній віцепрем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що заробляє на життя, надаючи консультативні послуги. 

Про це він розповів в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK.

Ведуча програми поцікавилася, за які кошти сьогодні живе колишній посадовець. У свою чергу Павло Розенко зауважив:  

"Я фізична особа-підприємець. Я надаю консультативні послуги. Я офіційно зареєстрований", – підкреслив Розенко й додав, що за консультаціями до нього звертаються політики партії влади і народні депутати "Слуги народу".   

Окрім цього Павло Розенко прокоментував зарплати нинішніх чиновників. Зокрема, він вважає, що зарплати звичайних українців та людей у вищих кабінетах, мають бути рівними.  

Новини за темою: Міністри не працюють на ту зарплату, яку декларують, а отримують гроші в "конвертах", – Крюкова

"От президент переконаний, що 6-8 тисяч гривень – це не є бідністю в Україні. Чому тоді міністри отримують 47 тисяч гривень? Я думаю, що після пресконференції президент повинен був сказати, що, оскільки 6-8 тисяч гривень не є бідністю, тому всі міністри будуть отримувати 8 тисяч гривень. Але він цього не зробив. Тобто це про те, що нинішня влада далека від реалій нинішнього життя", – заявив Розенко.  

Нагадаємо, під час пресконференції президент України Володимир Зеленський заявив, що кінець "епохи бідності" в Україні стовідсотково не настав, оскільки цього неможливо відразу досягти в тих умовах, що склалися.

Окрім цього Зеленський повідомив, що наразі влада шукає гроші, близько 1 млрд дол., щоб підвищити мінімальні заробітні плати в країні.

Також очільник країни розповів, що уряд розробляє програму підтримки пенсіонерів, яким виповнилося більше 75 років. Раніше впровадили програму 80+, і кожному пенсіонерові, старшому за 80 років, додали 500 гривень. 

Loading...