Коли в Україні можуть відбутися дострокові парламентські вибори, – прогноз експерта

Політичний та громадський діяч Дмитро Співак Скріншот відео

Дмитро Співак переконаний у розпуску чинного парламенту

Навесні 2021 року можуть відбутися дострокові вибори до Верховної Ради України.

Такий прогноз в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK під час включення зробив політичний та громадський діяч Дмитро Співак.

Дмитро Співак зауважив, що восени цього року разом із місцевими, слід було б провести й парламентські вибори.

"Давайте жити все ж таки за Конституцією, написано "місцеві вибори" – їх треба проводити. Понад те, я проводив би одночасно і позачергові парламентські. Хоча я думаю, особисто я, ваш покірний слуга – один з небагатьох, хто з першого дня формування нинішнього парламенту говорив про те, що навесні 2021 року будуть дострокові вибори. Я і зараз підтверджую свій прогноз, що наступної весни будуть дострокові парламентські вибори", – переконаний Дмитро Співак.

Новини за темою: Виборів буде ще багато, а життя людей – найбільша цінність: Шмигаль звернувся до місцевої влади

Як повідомляли, політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман заявляв, що про перенесення місцевих виборів з осені на весну у Верховній Раді говорять вже відкрито. Не виключено, що "під шумок" можуть провести й нові вибори до парламенту.

Раніше народний депутат (фракція партії "Опозиційна платформа – За життя") Вадим Рабінович заявляв, що з джерел в Кабінеті Міністрів стало відомо про те, що був розроблений таємний план зриву місцевих виборів.

Loading...