Коли половина фракції "Слуга народу" піднімає питання щодо медреформи, друга стає "на диби", – Бужанський

Макс Бужанський Фото з відкритих джерел

Притім, робить це жорстко і категорично, зазначив нардеп

Народні депутати від "Слуги народу" просили попереднього очільника уряду Олексія Гончарука та колишнє керівництво Міністерства охорони здоров'я відтермінувати другий етап медичної реформи, щоб лікарні встигли підготуватися, проте до них не дослухались.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив резонер Максим Бужанський.

Резонер і народний депутат від "Слуги народу" Максим Бужанський розповів, якою є позиція членів фракції відносно різних питань, зокрема медичної реформи.

"Що ж до медичної реформи та інших речей, які потрібно було зробити давним-давно, але вони не зроблені, я хочу трохи відкрити завісу того, що відбувається у фракції... Я особисто разом з народним депутатом Юрієм Мисягіним двічі по півтори години спілкувався з Гончаруком, благаючи його відтермінувати набуття чинності другого етапу медичної реформи хоча б на квартал, щоб лікарні встигли підготуватися, з міністром охорони здоров'я, з її заступницею – там була така Смирнова... Не вдалося цього зробити. Що виходить? Як тільки та половина фракції – я не ділю фракцію на поганих і хороших, всі наші, – але як тільки та половина фракції піднімає це питання, на диби встає друга половина. Жорстко, категорично – ні, через наш труп", – сказав Максим Бужанський.

Новини за темою: Гроші йдуть за пацієнтом: Як другий етап медреформи змінив принципи фінансування медичної допомоги

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявляв, що медична реформа Уляни Супрун – це вбивство медичної системи в Україні.

Раніше президент Володимир Зеленський розкритикував стан української медицини й анонсував "термінове виправлення помилок" другого етапу медичної реформи.Loading...