Коли починаєш з’ясовувати, скільки спецлюдей живуть на спецдачах, розумієш, куди йде левова частка бюджету, – Шарій

Анатолій Шарій Скріншот відео

Видатки на все це ідуть зі злиденного бюджету, каже блогер

Президент Володимир Зеленський міг не переїжджати на державну дачу, не поселятися там і жити без "хоромів".

Про це під час ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив блогер Анатолій Шарій.

Блогер зауважив, що українці зі злиденного бюджету змушені утримувати державні дачі різних посадовців.

"Звичайно, коли в цьому починаєш розбиратися, скільки цих спецлюдей живуть на спецдачах, жеруть у спецїдальнях тощо, умовно кажучи, ти розумієш, куди йде, у принципі, левова частка бюджету", – заявив Анатолій Шарій.

Блогер розповів, що влада замовила розслідування про так звану віллу Шарія, і це попри те, що він не був у владі жодного дня, і в той самий час з’являється інформація про дачу президента, яку утримують державним коштом.

"Враження у мене складається в останні дні, тижні, що насправді можливий варіант, що його (президента. – Ред.) підмінили. Ми ж бачимо, що лице трошки інше. Може бути, набрався він влади, і ось таке стало обличчя. А може бути, його насправді підмінили, тому що не може людина здійснювати такий "зашквар" за "зашкваром". Він же міг туди не вселятися. Він же міг жити без цих хоромів... Тому, коли ми говоримо – навіщо Зеленський зробив те і те, ми повинні розуміти, що Зеленський – це не Зеленський начебто як, а Порошенко-2", – заявив Анатолій Шарій.

Новини за темою: Гарна обіцянка – віддати дачі дітям, проте за рік на посаді Зеленський не виконує обіцяне, – Кацман

Як повідомляли, президент Володимир Зеленський продав будинок у с. Іванковичі в Київській області та тимчасово переїхав зі своєю сім'єю до державної резиденції "Конча-Заспа".

Читайте також: "Тисячі "квадратів", винний льох, солярій і басейн: Зеленський переїхав до "дачі Ющенка".Loading...