live

Коли йдеться про вибори в іншій країні, ставити ні на кого не можна, це груба помилка, – Медведчук

Голова Політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя", народний депутат України Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Коли мова йде про вибори в іншій державі, то ставити ні на кого не можна. Це груба помилка у зовнішніх відносинах і в дипломатії.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK повідомив голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

"Коли мова йде про вибори в іншій державі, то ставити ні на кого не можна. Це груба помилка у зовнішніх відносинах і в дипломатії. Країна по відношенню до будь-якої іншої держави, її влади, і навіть політики, які можуть собі дозволяти давати оцінки тим чи іншим виборчим процесам, повинні займати жорстку позицію невтручання. Тому що будь-яке втручання може потім відбитися", – підкреслив народний депутат.

Віктор Медведчук нагадав, що  Україна вже має такий гіркий досвід.

"Я можу нагадати вам вибори 2016 року та оцінки наших тоді посадових осіб – і пана Яценюка, і пана Авакова, – як вони оцінювали майбутнього президента, а тоді кандидата в президенти Трампа. Я, до речі, про це говорив, коли знімався фільм Олівера Стоуна, я давав інтерв'ю, я розповідав йому, що це боком вийде для України. Причому, я тоді припустив, не знаючи про те, що це може бути потім довга історія і довгограюча платівка, коли Україна і представники влади намагаються втручатися шляхом надання допомоги тій, або іншій силі, або представникам республіканців, або представникам демократів. Не можна цього робити. Не можна!" – заявив він.

Новини за темою: Трамп розповів, як Україна вплине на вибори в США

Медведчук додав: Що того, кого американський народ обере, з тим Україна і буде працювати. За його словами, саме така позиція і повинна бути у держави.

"Будь-яка інша позиція згубна і буде спрямована, і може бути використане проти національних інтересів країни", – заявив голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя".

Нагадаємо, раніше Віктор Медведчук заявив, що оприлюднені аудіоматеріали про розмову ексвіцепрезидента США Джозефа Байдена і п'ятого президента України Петра Порошенка – це елементи зовнішнього управління.