Верховний суд Британії став на бік ПриватБанку у судовій суперечці з Коломойським

Олігарх Ігор Коломойський

Фото з відкритих джерел

Суд зобов'язав Коломойського, Боголюбова і компанії відшкодувати витрати ПриватБанку

Верховний суд Великобританії відмовив у задоволенні клопотань, які були подані Ігорем Коломойським, Геннадієм Боголюбовим про дозвіл оскаржити рішення Апеляційного суду від жовтня 2019 року у справі ПриватБанку. Про це повідомляє пресслужба банку.

Як зазначається, у рішенні від 6 квітня 2020 року Верховний суд підтвердив, що в задоволенні клопотань про дозвіл на оскарження повинно бути відмовлено "оскільки клопотання не стосуються питань права, які повинні розглядатися в даний момент".

Окрім цього, Верховний суд зобов'язав Коломойського, Боголюбова і компанії відшкодувати витрати, завдані ПриватБанку у зв'язку з їх невдалими клопотаннями. 

"Таким чином, у Коломойського, Боголюбова і компаній більше немає ніяких способів оскарження, тому позов банку в подальшому буде розглядатися по суті у Високому суді Лондона. Банк упевнений, що в кінцевому рахунку йому вдасться відшкодувати понад 3 млрд доларів, які вимагаються у провадженнях", - додали в пресцентрі банку. 

Нагадаємо, нещодавно ПриватБанк подав позов в суд Кіпру проти колишніх власників фінустанови Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова. Зазначається, що позов пов'язаний зі сумнівними операціями з виведення грошей з банку, які були проведені у ПриватБанку з 2013 по 2016 роки. 

Loading...