live

"Кодекс трудового рабства" не пройде: Королевська повідомила про створення робочої групи

Наталія Королевська

Новий закон про працю має містити збалансовані інтереси працівника, роботодавця і держави, каже Королевська

У Верховній Раді України створять робочу групу, яка напрацює новий законопроєкт щодо трудового законодавства.

Про це під час брифінгу у кулуарах ВРУ після засідання Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, який транслював телеканал ZIK, заявила народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Наталія Королевська.

Народна депутатка розповіла про дискусію, яка розгорілася під час засідання Комітету навколо теми нового трудового законодавства.

"Опозиційна платформа – За життя" категорично не підтримує Трудовий кодекс – "кодекс трудового рабства", запропонований паном Миловановим та урядом Гончарука. Низка норм цього "трудового рабства" порушують Конституцію України, порушують всі трудові права наших людей та знищують профспілковий захист у нашій країні", – наголосила Наталія Королевська.

Новини за темою: Королевська назвала, що необхідно зробити, щоб в українців з’явилася довіра до накопичувальної системи

Народна депутатка повідомила: на засіданні Комітету наполягли на тому, щоб створити робочу групу і напрацювати новий законопроєкт Трудового кодексу. У робочу групу мають увійти представники всіх фракцій парламенту, представники профспілок, роботодавців, наукових інститутів, громадські активісти.

"За ініціативою "слуг народу" за основу для напрацювання візьмуть законопроєкт Милованова, але ми категорично наполягаємо на тому, щоб він був повністю переписаний, перероблений, щоб у новому законі про працю були збалансовані інтереси, гармонізовані інтереси працівника, роботодавця і держави", – акцентувала Наталія Королевська.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України під час свого засідання 27 грудня 2019 року схвалив новий законопроєкт про ринок праці.

До слова, міністр розвитку економіки Тимофій Милованов опублікував у своєму Facebook допис, у якому спробував спростувати деякі міфи стосовно нового законопроєкту про працю.

Раніше Наталія Королевська заявляла, що влада хоче прийняти законопроєкт про ринок праці для того, щоб люди робочого віку ще більше виїжджали працювати в інші держави, а в Україні залишились лише пенсіонери.

Loading...