live

Кличко заявив про готовність розгорнути ще 7 тисяч ліжок у разі погіршення ситуації з коронавірусом

Віталій Кличко

Кличко розповів, що у всіх лікарнях є запас засобів індивідуального захисту, витратних матеріалів, дезінфікуючих засобів, необхідних для надання медичної допомоги

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив про готовність розгорнути ще 7 тисяч ліжок у разі погіршення ситуації з коронавірусом. Про це він сказав під час онлайн-пресбрифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, який транслював телеканал ZIK.

Відповідаючи на питання, наскільки готова столична медицина, щоб не допустити колапсу у разі, якщо хворих через коронавірус буде багато, глава КМДА зазначив:

"Сьогодні усіх тих, у кого є підозра чи підтверджений діагноз на коронавірус приймає наша базова лікарня – Олександрівська лікарня. Там є все необхідне, щоб надати своєчасну та кваліфіковану допомогу кожному, хто звертається. Вона – одна із семи визначених лікувальних баз. Усього на сьогодні розгорнуто 482 ліжка, з них для дорослих – 237 ліжок, для дітей – 200, і 45 ліжок для вагітних. У структурі інфекційних відділень передбачено 78 боксів. Реанімаційні ліжка інфекційних відділень забезпечені апаратами штучної вентиляції легень".

Кличко розповів, що у всіх лікарнях є запас засобів індивідуального захисту, витратних матеріалів, дезінфікуючих засобів, необхідних для надання медичної допомоги.

"На випадок ускладнення епідеміологічної ситуації столична влада ще додаткового визнала заклади охорони здоров’я, де є окремо розташовані корпуси. І ми готові додатково розгорнути 7 тисяч ліжок. Але, сподіваюсь, ми зробимо все і звертаюсь до кожного з вас – ми всі повинні зробити все, щоб цю кількість ліжок нам не потрібно було використовувати", - додав мер Києва.

Нагадаємо, під час цього ж брифінгу Кличко заявив, що не виключає варіанту закриття в'їзду та виїзду зі столиці через пандемію коронавірусу.

Як відомо, в  Україні зафіксовано 84 випадки інфікування COVID-19. Як повідомлялось раніше, сьогодні на Буковині виявили ще 13 випадків зараження.

Loading...