Клубок корупційних звинувачень ще буде наздоганяти "Слугу народу", – політолог про скандал з Юрченком

ZIK

Цей корупційний скандал – не перший у "Слузі народу", нагадав Руслан Бортнік

Депутати від "Слуги народу" вже не один раз фігурували у корупційних скандалах, і клубок корупційних звинувачень ще буде наздоганяти цю політичну силу, але трохи пізніше.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Руслан Бортнік.

Експерт прокоментував скандал за участю народного депутата (раніше - від "Слуги народу") Олександра Юрченка, зауваживши, що ця ситуація – це елемент політичної боротьби та кризи відносин між командою влади і НАБУ.

"Нагадаю, рішення Конституційного суду зробили статус НАБУ нинішній, таким сумнівним зробили цей статус, особливо – статус керівництва цієї структури. І, можливо, тому спрацював якраз проти депутата від "Слуги народу" цей антикорупційний орган", – зазначив політолог.

Новини за темою: Корупційний скандал у монобільшості: У "Слузі народу" розповіли, як нардеп Юрченко фракцію покидав

Водночас, експерт наголосив, що згаданий корупційний скандал – не перший у "Слузі народу".

"Давайте згадаємо і криворізькі "тьоркі" депутатів, давайте згадаємо депутатів банківського, фінансового комітету і "детектори правди", на які вони ходили замість того, щоб ходити до слідчого; давайте згадаємо численні переписки, хто яку прокуратуру, СБУ чи МОЗ контролює. Але все це залишилося нерозслідуваним, на жаль, до цього часу. Цей клубок корупційних звинувачень ще буде наздоганяти "Слугу народу", але трошечки пізніше", – прогнозує Руслан Бортнік.

Нагадаємо, 15 вересня НАБУ оприлюднило матеріали щодо передачі частини хабаря народному депутату Олександрові Юрченку із фракції "Слуга народу". А через два дні генеральний прокурор Ірина Венедіктова підписала клопотання про тримання його під вартою.

Згодом САП вручила народному депутату підозру у хабарництві. 

Як повідомляли, 18 вересня засідання суду з обрання запобіжного заходу народному депутату Олександру Юрченку перенесли на понеділок, 21 вересня.

Додамо, 21 вересня Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід народному депутату Олександру Юрченку.

Loading...