Ключовою ідеєю "плану Б" щодо Донбасу є введення миротворців, – речник делегації ТКГ

Олексій Арестович Фото з відкритих джерел

За словами Олексія Арестовича, в 2016 році план введення миротворчого контингенту було зірвано

Речник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Олексій Арестович заявив, що ключовою ідеєю так званого плану Б стосовно регіону є введення миротворчого контингенту. Про це він повідомив в інтерв’ю ТСН.

За словами Арестовича, делегація в кулуарних розмовах між собою розглядає всі варіанти повернення Донбасу, але про "план Б" він може говорити неофіційно. "І ключове слово там "миротворці"... ходить така легенда кулуарах, що у 2016 році майже домовилися про миротворців, але хтось уперся з української делегації, і план введення миротворців було зірвано. Ми зараз знайшли спосіб фактично забезпечити миротворців. Збільшення СММ ОБСЄ – це потужний елемент контролю", – висловився речник.

Нагадаємо, нещодавно очільник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук заявив, що конфлікт на сході України реально закінчити вже на початку 2021 року. За його словами, Україна використовує всі можливості, аби мир на Донбасі нарешті настав.

Новини за темою: План щодо Донбасу може стати передумовою для зустрічі Зеленського з Путіним, – Кравчук

Раніше повідомлялося, що сторони гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу провели спільне засідання. Під час цього вони узгодили нові технічні деталі щодо розблокування роботи контрольних пунктів в’їзду-виїзду.

Loading...