live

Кількість громадян, які вважають, що Україна рухається в неправильному напрямку, збільшилася в понад тричі, - опитування

Засідання Кабінету міністрів України Фото - kmu.gov.ua

З вересня кількість українців, які вважають, що країна рухається в неправильному напрямку, збільшилася в три рази. Про це свідчить дослідження, проведене центром Разумкова.

Так, 25,4% респондентів вважають, що події в Україні розвиваються в правильному напрямі (у вересні 2019 так вважали 57%, в грудні 2019 - 44%). А 53% - що події розвиваються в неправильному напрямі (у вересні - 17%, в грудні - 36%).

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 13 по 17 лютого 2020 року. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками.

Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що найменше українці довіряють Верховній Раді України, Кабінету міністрів та прем'єр-міністру Олексію Гончаруку.

Loading...