Хто здав Крим? – Олександр Лазарєв заявив про причетність зовнішньополітичних сил

Політолог Олександр Лазарєв Скріншот відео

Політолог пояснив, чому провладна політсила не зацікавлена у розслідуванні

Якщо у питанні здачі Криму копати глибше, то можна дійти до зовнішньополітичних сил, а це група Байдена-Обами.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив політолог Олександр Лазарєв.

Політолог зауважив, що є чимало питань, на які кожен українець чекає відповіді, – хто допустив здачу Криму, хто його здав, а також хто рекомендував такі дії стосовно українського півострова.

"Третє питання – хто рекомендував? Адже такі особи теж існують, які сказали, що ви тут, будь ласка, здайте, ви тут мовчіть і тут все буде добре. Чому цього зараз ніхто розслідувати не буде? Бо якщо почати копати цю ситуацію, ми копнемо глибше і копнемо вже до зовнішніх сил. А зовнішньополітичні сили, які фактично брали участь в цьому процесі, – ми дійдемо до групи Байдена-Обами, тобто до Демократичної партії США, яка замішана в цій ситуації. І тому "Слуга народу", яка поставила ставку зараз саме на Демпартію США, цього робити не буде. Тому і будуть закриватися справи, і будуть наздоганяти Порошенка тільки візуально для того, щоб створити інформаційний привід – не є вони ворогами", – заявив політолог.

Новини за темою: Українська сторона обіцяє, але нічого не виконує, – Лазарєв про мирне врегулювання на Донбасі

Нагадаємо, як повідомив заступник директора ДБР Олександр Бабіков, Державне бюро розслідувань розслідує справу про можливу здачу Криму, проте повідомлення про підозру колишньому т.в.о президента Олександру Турчинову не готувалася.

Додамо, 9 вересня посли Європейського Союзу схвалили продовження санкцій проти Росії через анексію Криму. Обмеження проти 175 людей та 44 організацій були продовжені ще на 6 місяців.

Loading...