Новини » Політика Читать эту новость на русском

Хто виграв перегони на виборах у громади: Дані паралельного підрахунку голосів "Слуги Народу"

Олександр Корнієнко Фото з відкритих джерел

Близько 7000 мандатів депутатів сільських, селищних, міських, районних та обласних рад отримають представники партії "Слуга народу". І це найвищий показник на місцевих виборах серед усіх політичних сил. Такі дані паралельного підрахунку голосів оприлюднила пресслужба партії "Слуга Народу".

Як зазначається, у сільських радах партія "Слуга Народу" отримує 16,4% мандатів, у селищних — 18,5% місць, у міських радах "Слуга народу" буде представлена 17% депутатів.

Крім того, "Слуга народу" отримає найбільше мандатів депутатів районних і міських рад — 17% та 18% відповідно. Таким чином саме партія "Слуга народу" матиме найбільше представників у місцевій владі загалом по країні. 

"Такий результат "Слуги народу" свідчить, що прагнення до об'єднання суспільства та пошуку спільного знаменника, якими керується партія Володимира Зеленського, значно ближче багатьом громадянам України, ніж риторика розбрату й протистояння, що використовують інші політичні сили для мобілізації електорату. Ці місцеві вибори продемонстрували, що для українців на заході й на сході, на півночі й на півдні країни найважливіше — це добробут краю та створення комфортних умов життя, а не політичні маніпуляції й штучне протиставлення", - прокоментував результати голова партії "Слуга Народу" Олександр Корнієнко. 

Loading...