Телеведучий Остап Дроздов виступив за повну блокаду Криму та частини Донбасу

Український телеведучий та журналіст Остап Дроздов Фото з відкритих джерел

Він вважає, що виплата пенсій людям, які проживають на непідконтрольних Україні територіях, є злочином

Львівський телеведучий Остап Дроздов заявив, що виступає за повну та глуху блокаду окупованого Криму та частини Донбасу.

Про це він сказав в одному з відео на своему YouTube-каналі.

"Я прихильник тотальної, глухої, безальтернативної блокади і Криму, і Донбасу. Була б моя воля, Крим сидів би без води, без світла, без нічого. Закрив би все. Хотіли Путіна - нехай здохнуть. Мийтеся в калюжах, жеріть воду, яку везуть з континенту російського. Хотіли до Путіна - будь ласка. Він міст вам провів - їдьте туди по питну воду", - прокоментував Дроздов.

Також він наголосив на тому, що виплата пенсій людям, які проживають на непідконтрольній Києву території України, є злочином.

"Я вважаю, що будь-які торгові, комунальні, на рівні енергоносіїв, будь-які відносини з тією територією, прирівнюються, в моєму розумінні, до фінансування тероризму. Тому що таким чином, ми своїми подвійними пенсіями, які ті ось бабульки, ті недобиті КГБістки беруть в грівеньках ... Все, що зайшло туди, повертається "Градом" і кулями", - вважає ведучий.

Новини за темою: Остап Дроздов заявляє, що Україна без олігархів перестане існувати

Як повідомлялося раніше, спецкор "Страни" Олеся Медведєва подала заяву про злочин за заяви Остапа Дроздова про жителів Донбасу.

Новини за темою: Якщо повертати Крим, то тільки на правах України, – Остап Дроздов

До цього ведучий стверджував, що всіх жителів непідконтрольних територій потрібно позбавити українського громадянства і що жителі Донбасу - це "страшні люди".

Loading...