live

Хомчак: Із трьох ділянок розведення провокації бувають тільки у Петрівському

Начальник Генштабу Збройних сил України Руслан Хомчак

з відкритих джерел

За словами Хомчака, українська сторона не ведеться на провокації

Начальник Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що на Донбасі із трьох ділянок розведення провокаційні обстріли бувають лише у Петрівському. Про це він повідомив на брифінгу після засідання РНБО, який транслював телеканал ZIK.
 
Так, на запитання журналіста про те, де саме сталися обстріли, Хомчак відповів, що про ділянки розведення у цій ситуації не йдеться.
 

"Сьогодні ми не говоримо про ділянки розведення. Якщо ви хочете почути про ділянки розведення, то із трьох ділянок розведення бувають провокації тільки у Петрівському. От у Петрівському є випадки, які фіксує ОБСЄ, які ми доповідаємо, коли противник виходить відкрито перед камерами, відкриває вогонь по межі ділянки. Зачіпає один кут ділянки розведення", - зазначив Хомчак.
 
У той же час начальник Генштабу наголосив, що українська сторона не ведеться на такі провокації з боку противників.
 
"Це провокаційні обстріли, які мають провокаційний характер, де вони хочуть спровокувати нас, щоб ми дали вогонь у відповідь. У них там в той час так само знаходяться їхні ЗМІ для того, щоб зафіксувати, що ми ведемо вогонь. Ми на ці провокації не ведемося", - заявив Руслан Хомчак.
 
Нагадаємо, сьогодні, 18 лютого, після загострення ситуації на Донбасі президент України Володимир Зеленський прокоментував обстріли позицій ООС та заявив, що рішучість української сторони дати відсіч проявам збройної агресії проти України надалі залишається незмінною.
Loading...