Херсонська ОДА просить РНБО збільшити кількість військових в області

Голова облдержадміністрації вважає, що необхідно посилити заходи захисту на півдні України

Юрій Гусєв Фото з відкритих джерел

Очільник Херсонської ОДА Юрій Гусєв заявив, що область передає комунальне майно Міністерству оборони для розміщення додаткових підрозділів Збройних сил у регіоні. Про це він повідомив в інтерв'ю LB.ua.

Гусєв зазначив, що звернувся в РНБО з пропозицією посилити спроможності ЗСУ для відповіді можливим викликам, "які ставлять під загрозу виживання півночі Криму через відсутність дніпровської води". Він заявив, що необхідно зібрати окреме засідання РНБО, присвячене комплексу заходів на півдні України.

Крім того, восени на Херсонщині заплановані спільні військові навчання України та Естонії в рамках посилення територіальної оборони. Дати будуть визначатися відповідно до військових навчань у Росії. Передбачається, що україно-естонські навчання триватимуть близько місяця. "Ми будемо залучати і резерв, та інші, необхідні для ефективної тероборони Херсонської області, сили і засоби", – додав Гусєв.

Новини за темою: Міськрада Херсона проголосувала за неприпустимість подачі води до Криму

Нагадаємо, раніше командувач ВМС України Олексій Неїжпапа заявив, що українські військові готуються до бойових дій із РФ, яка може почати наступ з території окупованого Криму. У Кремлі ці звинувачення відкидають.

Водночас, командувач ООС Сергій Наєв розповів, що у ЗСУ розглядають декілька сценаріїв щодо можливої агресії Росії по всьому периметру кордону між країнами, а також на адмінмежах з ОРДЛО і Кримом.Loading...