Кернеса планують відправити в клініку "Шаріте", де лікується Навальний, - ЗМІ

Геннадій Кернес hromadske.ua

Стан мера Харкова Геннадія Кернеса залишається важким. Він не в комі, але як говорить джерело "Страни" в його найближчому оточенні, хвороба (коронавірус) протікає в дуже складній формі. У зв'язку з цим друзі і родичі Кернеса розглядають варіант його перевезення на лікування в одну з країн Європи.

Спочатку розглядався варіант Відня, але тепер у пріоритеті Німеччина.

"Не виключено, що його відправлять в клініку "Шаріте", де зараз лікується Навальний. Зараз вирішуються як юридичні та технічні питання, пов'язані з транспортуванням хворого, так і чисто медичні – серед харківських лікарів немає поки єдиної думки, наскільки переліт для Геннадія Адольфовича безпечний. Але рішення, швидше за все, буде прийнято вже найближчим часом", - говорить джерело, близьке до мера Харкова.

У суботу, 12 вересня, з'явилася інформація про те, що Кернес не з'являвся на публіці з Дня міста Харкова, 23 серпня, а містом пішли чутки про його хворобу.

Вже 14 вересня міська рада офіційно підтвердила, що Кернес перебуває на лікарняному. Однак, чим хворий мер Харкова там не уточнили. Того ж дня керівник пресслужби міськради Юрій Сидоренко заявив, що у Кернеса є "проблеми зі здоров'ям", але він не знаходиться в комі.

А сьогодні в міськраді Харкова підтвердили, що у міського голови коронавірус і запалення легенів.

Loading...