Керівництво "Укроборонпрому" хоче розвалити оборонний комплекс, – Дубінський

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський з відкритих джерел

"Україна свого часу була в десятці найбільших експортерів зброї"

Завданням керівників "Укроборонпрому" з іноземним громадянством є розвалити оборонний комплекс для того, щоб прибрати конкурента з міжнародного ринку озброєнь.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Олександр Дубінський.

За його словами, мета діяльності іноземних громадян в "Укроборонпромі" полягає у знищенні оборонного комплексу.

"Погляньте, приходять громадяни держав, які представляють військовий блок, який є конкурентом України. Тобто Україна свого часу була в десятці найбільших експортерів зброї. Зараз ми поступово втрачаємо позиції, бо приходять такі хлопці. Це і є їхнє завдання – розвалити оборонний комплекс для того, щоб прибрати конкурента з міжнародного ринку поставки озброєння. Ось вони й цим займаються. Це перше завдання", – вважає народний депутат.

Крім того, як зазначив Дубінський, друге завдання іноземців – це розпродати, так зване, надлишкове майно, яке є в оборонного комплексу, бо його завжди було багато і воно було цінне.

"Що вони продають? В Укроборонпромі у використанні 33 тисячі гектарів землі. Ринок землі зараз відкривається. Пан Абромавичус зараз є спекулянтом та інвестором в нерухомість. Для нього це прекрасний актив, який він може продати", – констатував Олександр Дубінський.  

До слова, у концерні "Укроборонпром" повідомили, що реалізовуватимуть списане майно підприємств через електронний майданчик ProZorro.Продажі. Наразі в системі оголошено 270 аукціонів на загальну суму 62,58 млн гривень.

Раніше повідомлялося, що "Укроборонпром" посів 71-ше місце в топ-100 найбільших продавців зброї.

Loading...