Керівник Миколаївської обласної організації ОПЗЖ Юрій Загородній: Влада має програти – народ має перемогти!

Юрій Загородній Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Влада повинна програти - народ має перемогти. Про це йдеться в заяві керівника Миколаївської обласної організації партії "Опозиційна платформа – За життя", народного депутата України Юрія Загороднього з приводу проведення місцевих виборів 25 жовтня.

Її текст оприлюднено на сайті політсили. Наводимо його дослівно:

Йдеться не просто про долю міста Миколаєва та Миколаївської області – йдеться про долю всіх людей, які тут живуть. Наприклад, зверніть увагу, як напередодні дня виборів у Миколаєві стрімко зростає кількість введених у дію незначних об'єктів: сквериків, майданчиків... Водночас усі ЗМІ пишуть про те, як кандидат у мери від влади перерізає стрічки і клятвено обіцяє навести лад у місті, розв’язати всі проблеми. Хоча на минулих виборах він говорив і обіцяв те саме. А люди, які роками чекають, коли їм полагодять дах і замінять труби, які роками переступають через одні й ті самі ями, приречено думають: може, хоч щось ще зробить...

Ми можемо і повинні реально змінити владу і докорінно змінити ставлення представників влади до своїх обов'язків. Для цього потрібно не дати нинішній владі шансу знову обдурити людей.

Уже цієї неділі, 25 жовтня 2020 року, ми можемо здобути перемогу.

Якщо ви хочете змін у своєму житті – змініть кожен сам себе! Якщо ви хочете змінити своє місто або район, в якому живете, і зробити його краще – змінюйте владу! Бо якщо ми залишимо цих людей керувати й надалі, то ВСЕ залишиться на своїх місцях.

Сьогодні заполітизованість суспільства досягла такого рівня, що навіть кандидати в сільські райради замість того, щоб представити свою конкретну програму, нерідко проповідують "про мову та віру"... Водночас чимало партій створюються виключно під вибори. Згадайте "Самопоміч", від якої несподівано для багатьох і пройшов чинний мер Миколаєва. Сьогодні він уже махає іншим прапором. Чому? А щоб залишитися при владі й надалі...

Позиція "Опозиційної платформи – За життя" щодо всіх життєво важливих для країни питань відома і голосно звучить на всю Україну. Це партія, яка бореться за припинення війни на Донбасі, за економічний розвиток країни, бореться проти саботажу мирного процесу і здачі економічних інтересів України на догоду західним корпораціям. Бореться проти чергового злочину влади – продажу нашої землі. А найголовніше – бореться за реальне народовладдя, а не його підміну псевдореформами.

Народовладдя – це коли влада в країні, кожному місті та районі діє відкрито і прозоро. Це означає її обов'язкову підзвітність громадянам. А ви коли-небудь чули звіт влади про те, куди і скільки витрачається наших з вами грошей? Бачили публічний звіт про фактичні витрати бюджету будь-якого рівня, наприклад, міста Миколаєва або Миколаївської області?

Наша позиція: влада в кожному місті та селі – це насамперед її робота на благо жителів. А першочерговим завданням будь-якої влади, зокрема й місцевої, має стати розв’язання питань і проблем, спрямоване на поліпшення життя людей. Особливо коли йдеться про їхнє здоров'я та безпеку.

Я знаю, що сьогодні серед жителів Миколаївщини ОПЗЖ лідирує за популярністю. Ті псевдорейтинги, які підсовує влада, мають просту мету – готують ґрунт для фальсифікацій. У їхніх "рейтингах" об'єднана партія влади та її кандидати нібито лідирують. Це проста технологія для фальсифікації результатів голосування вже в день виборів.

Повірте, багато хто з тих, хто голосував на минулих виборах, я думаю, дуже здивувалися би, якби подивилися протоколи і знайшли там своє прізвище.

Жителі славного Миколаївського краю! Не дайте владі шансу залишитися на новий термін. Не дайте вкрасти своє гарне майбутнє. Я знаю, наскільки сьогодні в умовах пандемії буде непросто прийти на свою дільницю. Але, повірте, влада на це розраховує теж...

Якщо вибори виграє чинна влада – мешканці Миколаєва та області програють.