Новини » Політика Читать эту новость на русском

"Кейс Юрченка" може стати початком прорідження бур'яну у "зелених" рядах, – Решмеділова

Телеканал ZIK

Президент України Володимир Зеленський готовий до того, щоб у власних рядах визнати недобросовісні кадри, заявила політолог

"Кейс Юрченка" – це можлива точка відліку для того, щоб почати вичищати свої авгієві конюшні та проріджувати умовний бур'ян у "зелених" рядах.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення заявила політолог Олександра Решмеділова.

"Я думаю, що "кейс Юрченка" – це можлива точка відліку для того, щоб все ж таки почати свої авгієві конюшні вичищати, проріджувати умовний бур'ян у своїх зелених рядах, якщо так метафорично… Але, я думаю, що те, що президент уже дещо поставив акценти, що такі, скажімо, елементи, як Юрченко, мають понести покарання, завчасно, тобто до рішення суду, вважаю, що це дещо передчасно. Президент не має так розставляти акценти, не має тиснути на суд, не має взагалі втручатися у правосуддя, але він ще таким чином дає посил, що він готовий до того, щоб все ж таки у власних рядах визнати недобросовісні кадри", – зазначила Олександра Решмеділова.

Новини за темою: Із другої спроби: Суд обирає запобіжний захід нардепу Юрченку

Політолог зауважила, що це не перший випадок, який потрібно було довести не тільки до виключення депутата з лав фракції, а й позбавити депутатського мандата.

Олександра Решмеділова додала, що у разі, якщо Олександра Юрченка позбавлять депутатського мандата, то округ у Києві, по якому він пройшов до парламенту, стане додатковим майданчиком для виборчої боротьби.

Нагадаємо, 15 вересня НАБУ оприлюднило матеріали щодо передачі частини хабаря народному депутату Олександрові Юрченку із фракції "Слуга народу". А через два дні генеральний прокурор Ірина Венедіктова підписала клопотання про тримання його під вартою.

Згодом САП вручила народному депутату підозру у хабарництві. 

Як повідомляли, 18 вересня засідання суду з обрання запобіжного заходу народному депутату Олександру Юрченку перенесли на понеділок, 21 вересня.

Додамо, у ці хвилини Вищий антикорупційний суд України обирає запобіжний захід народному депутату Олександру Юрченку, якого підозрюють у причетності до корупційного скандалу.

Loading...