live

Кацман: Заява Потураєва про "шпурляння" бомби на Москву - це безвідповідальність від відчуття абсолютної влади

Політичний експерт Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Експерт зазначив сьогодні в Україні не можуть запустити навіть виробництво літаків, не кажучи вже про атомні бомби

Політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман прокоментував слова нардепа від "Слуги народу" Микити Потураєва про бажання "шпурнути" на Москву атомну бомбу. На його думку, це наслідок безвідповідальності від відчуття абсолютної влади.

"Не так важливо навіть, хто говорить. Що за цим стоїть? Ви розумієте, так, як зараз дипломатія підхопить цю заяву, як це буде трактовано і так далі. Він безпосередньо шкодить цим самим заявам президента України. Що за цим стоїть? Проста безглуздість ? Таке запаморочення від того, що зараз ми взяли владу і все? Такий комсомольський "зверхній погляд"? " - зазначив Кацман в ефірі NEWSONE.

Кацман додав, що сьогодні в Україні не можуть запустити навіть виробництво літаків, не кажучи вже про атомні бомби.

"До якої нам атомної бомби добиратися? Нам би армію врятувати від мародерства, щоб хлопці не гинули в мокрих окопах. За минулий рік в Україні на 8% впало судочинство і на 30% - вантажоперевезення. І це не зникає, просто ці відсотки хтось між собою ділить ", - зазначив він.

Раніше депутат Ради, заступник голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв ("Слуга народу") висловився про протидію нібито блокування радіосигналу телеканалу "Дім" Росією, заявивши, що ефективний спосіб вирішення проблеми - "шпурнути" на Москву атомну бомбу.

"Атомної бомби, щоб жбурнути на Москву, у нас поки немає. А це - найбільш ефективний спосіб вирішити цю проблему раз і назавжди", - сказав Потураєв.

Loading...