Кацман: Рада планувала вранці провести засідання, але через чутки про коронавірус у помічника Шахова – вирішили, що всі нардепи терміново пройдуть тести

Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Зараз керівництво Верховної Ради чекає на прибуття спеціальних тестів на коронавірус

Зранку Верховна Рада України планувала провести позачергове засідання. Під це готувалися усі документи. Але потім Радою розійшлися чутки про  позитивні результати на коронавірус у помічника Шахова і його дружини. Після цього вирішили, що всі народні депутати терміново пройдуть тести на коронавірус.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі  ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Володимир Кацман розповів, що після інформації про зараження нардепа Сергія Шахова коронавірусом у кабінеті голови ВРУ Дмитра Разумкова відбулася нарада, на якій було прийнято рішення провести дослідження на коронавірус усім народним депутатам.  

"Зранку планувалося провести позачергове засідання Верховної Ради. Під це готувалися усі документи. Це точна інформація, можете перевіряти. Але потім по Раді розпустилися чутки про позитивні результати у помічника Шахова і його дружини. Словом, у людини, яка близька до нього. Після цього вирішили у кабінеті Разумкова, що всі народні депутати терміново пройдуть тести на спеціальних китайських тестерах, які замовили, які везуть уже в Київ. Я вам даю ексклюзивну інформацію, сидить буквально зараз керівництво Верховної Ради і чекає на прибуття цих спеціальних тестів", –  сказав Кацман.

Нагадаємо, народний депутат та член депутатської групи "Довіра" Сергій Шахов захворів на коронавірусну інфекцію після повернення з Франції.

Згодом стало відомо, що 12 березня після повернення в Україну він безпосередньо контактував з членами екологічного комітету ВР, у зв'язку з чим вони йдуть на карантин.

Депутати з партії "Голос", які контактували з інфікованим коронавірусом Шаховим, вже заявили, що перейдуть на самоізоляцію.

Як відомо, в Україні зафіксовано 18 випадків інфікування коронавірусом COVID-19, два з них - летальні.

З 12 березня в Україні почали діяти введені Кабінетом міністрів України обмеження через коронавірус. Вони передбачають закриття закладів, заборону масових зібрань понад 200 осіб, закриття авіасполучення з деякими країнами.