Кацман про проникнення Чорновол в ДБР: Важко уявити, що в ФБР проникає колишній парламентарій

Фото з відкритих джерел

"Те, як ми перемагаємо мародерство, - це важливіше, аніж те, що Чорновол перелазить через дріт"

Важко уявити, що в американське ФБР проникає колишній парламентар, і на це дивиться вся держава. Що це за режимний об'єкт, в який легко проникають?

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

"Важко уявити, що в якусь спецслужбу, наприклад, американське ФБР чи німецьке Національне бюро розслідувань, проникає парламентарій, навіть колишній, і це дивиться вся держава. Хтось сміється, хтось плаче. На мій погляд, смішного в цьому досить мало. По-перше, що це за режимний об'єкт, в який легко проникають за допомогою шкіряної куртки і рукавиць на руках?" – переконаний Кацман.

Він зауважив: якщо людина порушує закон, то не можна вимагати виконання цього закону.

"Те, як ми перемагаємо мародерство, - це важливіше, аніж те, що Чорновол перелазить через дріт", – вважає Володимир Кацман.

Нагадаємо, вчора колишній депутат Верховной Ради, журналістка Тетяна Чорновол поскаржилася на побиття, зокрема на ушкодження ноги, в стінах Державного бюро розслідувань, куди прийшла протестувати проти призначення Олександра Бабікова заступником директора бюро.

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань розпочали досудове розслідування за фактом можливого порушення народним депутатом VIII скликання – незаконного проникнення до приміщення правоохоронців.

Loading...