Картини "посадять", а Порошенка – навряд чи, – Карасьов

Політолог Вадим Карасьов З відкритих джерел

"Я не бачу тут великого кримінального злочину"

Політолог Вадим Карасьов заявив, що картини "посадять", а колишнього президента України Петра Порошенка навряд чи посадять. 

Про це він сказав в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK.

Коментуючи так звані "плівки Порошенка", політолог зауважив, що вважає, що до цього точно не причетна "ні рука, ні нога, ні голова Кремля". А звинувачення Росії в цьому, додав Карасьов, це зняття із себе відповідальності, щоб нікому нічого не пояснювати.

Разом з тим, вважає політолог, розмова Порошенка з Байденом легітимізує режим зовнішнього управління в Україні, який сьогодні не послаблюється, а навпаки.

Новини за темою: Якщо результату у справі про держзраду Порошенка немає, то у нас і держави немає, – Бужанський

Політолог також прокоментував справу Порошенка щодо можливого порушення і несплати мита під час ввезення 43 картин. Карасьов переконаний, що за цією справою Порошенка точно не притягнуть до відповідальності.

"Я думаю, що картини "посадять", а Порошенка навряд чи посадять. За цією справою точно не посадять. Я не бачу тут великого кримінального злочину", –  зазначив Карасьов й додав, що Порошенкові замість походу у ДБР краще влаштувати шоу на весь світ.  

Новини за темою: Порошенко намагався керувати урядом за моєю спиною, – Гройсман

Нагадаємо, Петра Порошенка викликали на допит в статусі свідка у справі про переміщення через кордон України з приховуванням від митного контролю колекції з 43 картин всесвітньо відомих художників.

У свою чергу, адвокат Порошенка Ігор Голован заявив, що його підзахисний не з'явиться на допит, оскільки не було повістки. І звинуватив Офіс президента в тиску на ДБР.

Пізніше стало відомо, що замість ДБР Порошенко вирушив на відкриття виставки картин, щодо яких його мали б допитати.

Loading...