Карасьов: Дочасні вибори до ВРУ не виключені, але ініціюватиме їх не влада, а обставини

Вадим Карасьов Скріншот відео

Політолог пояснив, чому дострокові вибори не вигідні для "слуг народу"

Проведення дочасних парламентських виборів у 2021 році не виключене, проте ініціюватимуть їх не президент України Володимир Зеленський чи монобільшість, а обставини.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Політолог зауважив, що всі народні депутати від "Слуги народу" підтвердять, що монобільшість існує, бо якщо її немає – то необхідно проводити дочасні вибори до Верховної Ради. Проте, каже Вадим Карасьов, якщо це відбудеться, то багато хто із монобільшості уже до парламенту після виборів не потрапить.

Новини за темою: Типові порушення напередодні та у день виборів: Як віддати свій голос та не натрапити на штраф

"При цьому я все ж таки не виключаю дочасні парламентські вибори у 2021 році, але не президент буде ініціатором цього або "Слуга народу", монобільшість, а обставини, бо вони можуть бути такі в країні... Наприклад, хаос, падіння економіки, страйки", – сказав політолог.

Як повідомляли раніше, політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман заявляв, що у владних колах розглядають план зриву місцевих виборів через те, що рейтинг "слуг народу" "просідає".

А от політолог Вадим Карасьов вважає, що поєднання місцевих виборів з парламентськими може врятувати "Слугу народу" на місцевих виборах, бо багато з тих, хто буде голосувати за "слуг" в парламенті, може проголосувати за них і в місцеві ради.

Loading...