Кандидат в мери Миколаєва від ОПЗЖ Владислав Чайка окреслив три головні завдання, які вирішить після перемоги на виборах

Владислав Чайка Фото з відкритих джерел

Кандидат в мери Миколаєва від "Опозиційної платформи - За життя" Владислав Чайка розповів журналістам, які питання буде вирішувати в першу чергу після своєї перемоги на місцевих виборах. 

За його словами, їх три. 

"В першу чергу, ви самі розумієте, що у нас транспортна проблема зараз стоїть на першому місці. Друга проблема - це наші ЖКГ. І третя проблема - це охорона здоров'я. Це три проблеми, з якими ми будемо в першу чергу боротися і будемо виводити їх на той рівень, який повинен приносити нашим громадянам те обслуговування і той стан життя в місті, щоб їх задовольняло", - зазначив він.

Чайка підкреслив, що перша проблема, яку можна вирішити швидко, - це транспортні затори через вантажівки. 

"Транспортна проблема - це, в першу чергу, те, що можна зробити зараз і негайно, - це відстійники для великовантажного транспорту, це об'їзний міст, який минулого року в грудні місяці, я був з урядовою делегацією в Японії, ми провели переговори з компанією..., і я думаю, в 2022 році вже можна починати буде будівництво цього моста. Наступна проблема - це відвести великовантажний транспорт, щоб не йшов через центр міста, зробити об'їзну дорогу з Жовтневого, з нашого Корабельного району в бік Шевченкового станції і зробити в той же час залізничну гілку на станцію Котлярове. Це ось те, що потрібно робити, для того, щоб розвантажити транспортну нашу магістраль. Тому що у нас близько 25 тис. автомобілів на добу проходить через центр міста. Звідси і екологія, звідси і дороги, звідси хворіють наші городяни. Ви самі розумієте, що це і шуми, це все впливає на життєдіяльність нашого міста", - підкреслив кандидат у мери.

"Я вам хочу сказати, та програма, яку, в принципі, я для себе тримав і готовий зараз буду через деякий час презентувати, - вона сходиться з тією програмою, з програмою партії саме "Опозиційної платформи - За життя", тому що в цій програмі йде створення робочих місць, це охорона здоров'я, освіта, все те, що потрібно для розвитку нашого міста", - додав він.