Канада виділить для України 4,3 млн канадських доларів на підтримку оборони та безпеки, - МЗС

Франсуа-Філіп Шампань CTV News

Відбулася телефонна розмова між міністрами закордонних справ України та Канади

Міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань під час розмови із українським колегою Дмитром Кулебою заявив, що канадський уряд вирішив виділити додаткові 4,3 млн канадських доларів на підтримку сектору безпеки та оборони України. Про це повідомляє пресслужба МЗС

Згідно з повідомленням, Кулеба розповів колезі про безпекову ситуацію на Донбасі та інтенсивні зусилля України з політико-дипломатичного врегулювання у Нормандському форматі та на консультаціях у Мінську. Натомість Шампань запевнив, що Канада повністю підтримує зусилля України.

Окрім цього, дипломати відзначили взірцеву взаємодію двох держав у сфері безпеки. Зокрема, Кулеба висловив вдячність за активну участь канадських військовослужбовців в операції Unifier та важливий внесок Збройних Сил Канади у зміцнення безпеки нашої держави у взаємодії зі Збройними Силами України.

Новини за темою: Велика Британія та Канада запровадили санкції проти Лукашенка та його поплічників

Як зазначається, особливо важливою темою розмови стала подальша координація дій перед наступним етапом переговорів з Ісламською Республікою Іран щодо компенсацій за збиття літака рейсу PS752. Керівники зовнішньополітичних відомств також обмінялися думками стосовно перебігу подій у Республіці Білорусь.

Щодо економічних питань, то Кулеба поінформував про завершальну стадію формування української делегації для переговорів щодо розширення дії Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою.

Новини за темою: Безвіз із Канадою та ситуація на Донбасі: Зеленський провів телефонну розмову з Трюдо

Нагадаємо, раніше ряди Канади та Франції запропонували Україні свою допомогу після катастрофи літака АН-26 біля Чугуєва Харківської області.

Loading...