Кадиров звернувся до Зеленського з приводу образливого для нього відео "Кварталу 95" дворічної давнини

Президент Чечні Рамзан Кадиров

РИА Новости

Також Кадиров закликав Зеленського закінчити "з цією громадянською війною на сході"

Глава Чечні Рамзан Кадиров звернувся до президента України Володимира Зеленського із закликом "визначитися зі своєю позицією і підтвердити свої вибачення" за образливе для нього відео "Кварталу 95". Про це Кадиров повідомив в Telegram.

Нагадаємо, в червні журналіст Дмитро Гордон опублікував на Youtube уривок із свого інтерв'ю із Зеленським 2018 року. У ньому Зеленський вибачається перед мусульманами за своїх колег, які показали нарізку відео з сумним Кадировим у шоу "95 Кварталу".

Керівник Чечні опублікував у Telegram цей уривок з інтерв'ю дворічної давнини і заявив, що в ньому Зеленський намагається піти від прямих вибачень перед ним.

"Колись я знав Зеленського як людину, яка, визнавши свою провину, мала честь вибачитися. Це було гідно чоловіка. Але тільки навіщо тепер, після прийнятих вибачень, намагатися зобразити з себе щось, викручуватися, крутити, намагатися підняти себе? Тепер же Ви, отримавши повноваження президента України, кожен раз вигадуєте нові версії вибачень. Вам доведеться твердо визначитися зі своєю позицією і підтвердити свої вибачення. Якщо ж ні, то Вам доведеться відповісти переді мною не як перед главою республіки, а як перед сином першого президента Чеченської Республіки, героя Росії Ахмата-Хаджі Кадирова, пам'ять якого Ви образили!", - написав Кадиров.

"Я син загиблого Батька, піхотинець Великого Лідера Володимира Путіна, захисник свого народу. Виберіть і Ви, Володимире Олександровичу, найбільш підходящий для себе статус, визначіться, нарешті, з тим, хто Ви є. Ви нечесні і виверткі не тільки в своїх словах, але і в передвиборних обіцянках. Обіцяли покласти край війні, але продовжуєте справу свого попередника Порошенка", - резюмував він.

Також Кадиров закликав Зеленського закінчити "з цією громадянською війною на сході".

Він вважає, що гарант Конституції України "повинен зробити перший крок".

Нагадаємо, раніше президент Чечні Рамзан Кадиров заявив, що розчарувався в президентову Володимирі Зеленскому після його інавгураційної промови у Верховній Раді. За його словами, президент у перший день став "робити войовничі заяви, погрожуючи захопити територію сусідньої держави". Loading...