Кадрові зміни в уряді можуть зупинити бюджетний процес, - Разумков

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков Ліга.net

Спікер зауважив, що наразі ніяких пропозицій щодо змін в уряді немає

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що, на його думку, недоцільно здійснювати кадрові зміни в економічному блоці уряду під час затвердження державного бюджету на 2021 рік. Про це парламентар розповів в ефірі каналу "Україна 24", повідомляє Укрінформ

"Станом на сьогодні пропозицій щодо зміни в уряді в порядку денному Ради немає, - ні по конкретно взятим міністрам, ні щодо Кабінету міністрів в цілому. Якщо ми говоримо про загальну заміну Кабінету міністрів, я особисто вважаю, що це недоцільно робити під час бюджетного процесу ", - сказав голова парламенту.

Новини за темою: Внесення змін у постанову про вибори неможливе, – Разумков про голосування в ОРДЛО

За словами Разумкова, призначення нових керівників міністерств економічного блоку може зупинити бюджетний процес на наступний рік.

"Якщо ми говоримо про фінансовий блок, також велике питання наскільки це буде можливо з урахуванням того, що якщо там приходять нові люди, як вони зайдуть в цей процес, вони не скажуть "Ми на нього не впливали, давайте переробляти все", і це може зупинити процес формування бюджету на наступний рік. А сьогодні цього, на мій погляд, не можна допустити", - зауважив спікер.

Новини за темою: Не бачу проблеми: Разумков прокоментував заяви Євросоюзу і США щодо конкурсу на посади у САП

Нагадаємо, раніше спікер Верховної Ради Дмитро Разумков сказав, що якби первинний документ бюджету на 2021 рік був би частково або повністю обговорений з народними депутатами, його проходження у стінах парламенту було б легше.

Loading...