Кадрові інтриги – не на часі, бо через них лихоманить правоохоронні органи, – Карасьов

Вадим Карасьов Фото - скріншот

І ротації в уряді теж недоречні, заявив політолог

Кадрові інтриги у правоохоронних органах зараз не на часі, бо від них ці структури лихоманить, та і кадрові зміни в Кабінеті міністрів України наразі теж недоречні, адже має бути хоч якась виконавча вертикаль.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення заявив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Політолог, коментуючи імовірність кадрових змін у керівництві правоохоронних органів та в Кабінеті міністрів України, зауважив, що Офіс президента незадоволений генпрокурором Іриною Венедіктовою та її самостійною політикою. За його словами, Офісу президента хотілося б мати іншого генерального прокурора, тому й замислили рокіровку, проте, зокрема, голова СБУ Баканов цього не хоче, адже він, як і генпрокурор, лише налагодив роботу в структурі, яку очолює. Експерт переконаний, що ці кадрові інтриги – не на часі, бо через них лихоманить правоохоронні органи.

Новини за темою: Разумков: Рада не отримувала пропозицій про кадрові зміни в уряді

"Те ж саме стосується і Кабміну. Чи можна кожних три місяці міняти міністрів? Знаєте, чому ці розмови з приводу Мінфіну? Для того, щоб впливати на його настрої під час бюджетного процесу. За цим криється бюджетний лобізм, щоб він злякався, щоб він був податливий на різного роду побажання, "хотілки" тих чи інших депутатів, тих чи інших лобістських груп. Тому починають мутити все це", – сказав Вадим Карасьов.

Експерт зауважив, що змінювати уряд до виборів недоречно, адже має бути хоч якась виконавча вертикаль. На його думку, це може відбутися після виборів.

Як повідомляли, голова Служби безпеки України Іван Баканов може стати новим генеральним прокурором, а чинна голова Офісу генпрокурора Ірина Венедіктова може стати міністром юстиції.

Нагадаємо, перший заступник голови Верховної Ради України, представник президента у парламенті Руслан Стефанчук заявив, що міністрів економіки та фінансів невдовзі можуть відправити у відставку.

Loading...