Качура звернувся до правоохоронців з вимогою надати правову оцінку заявам Жванії

Олександр Качура Фото з відкритих джерел

Наступного тижня парламентар зустрінеться із генеральним прокурором України з цього приводу

Народний депутат (фракція "Слуга народу") Олександр Качура скерував депутатське звернення до правоохоронних органів з вимогою надати правову оцінку тим обставинам, про які заявляє колишній нардеп Давид Жванія у своїх відеозверненнях.

Про це парламентар повідомив під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK.

Парламентар не погодився із думкою, що влада не реагує на заяви колишнього народного депутата Давида Жванії.

"Я є представником монобільшості, партії "Слуга народу",  можете прослідкувати – я направив відповідне депутатське звернення до правоохоронних органів, у тому числі і до генерального прокурора з вимогою надати правову оцінку всім тим обставинам, про які заявляє Жванія у своїх відеозаписах. І я не виключаю, що саме на підставі мого депутатського звернення, яке я прошу вважати у самому тексті заявою про вчинення злочину, буде внесено запис до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Також у мене запланована зустріч з генеральним прокурором з цього приводу, де я теж озвучу свою позицію. Думаю, що вона відбудеться на наступному тижні", – сказав парламентар.

Новини за темою: Таким політикам, як Порошенко, треба "відпочити", – Верещук про заяви Жванії

Нагадаємо, колишній народний депутат Давид Жванія, який у 2014 році входив в найближче оточення Петра Порошенка, заявив про те, що через тодішнього посла України у ФРН Павла Клімкіна передавав єврочиновникам хабар у розмірі 5 мільйонів євро за підтримку кандидатури Петра Порошенка на посаду президента України.

Як повідомляли, згодом Давид Жванія записав новий відеоблог, присвячений подіям 2013-2014 років. У ньому він, зокрема, заявив, що лідери опозиції використовували учасників Євромайдану як масовку для захоплення влади.

У черговому відеозверненні, оприлюдненому в YouTube, Давид Жванія заявив, що посольство Литви було одним із джерел фінансування Майдану, а внутрішнім каналом – "Діамантбанк".Loading...