Качура розповів, як відбиратимуть кандидата в мери Києва від "Слуги народу"

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура Фото з відкритих джерел

За словами нардепа, Зеленський проведе розмови з кожним кандидатом

Кандидата в мери Києва від "Слуги народу" відбиратимуть через внутрішньопартійний праймеріз та співбесіду з президентом Володимиром Зеленським. Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів нардеп від партії "Слуга народу" Олександр Качура.

"На нашу думку, найкраще було б, щоб депутатська фракція делегувала свого представника на праймеріз з-поміж кандидатів, які заявляться. І політична партія – місцевий осередок партії "Слуга народу" – також скаже своє слово. І президент Зеленський уже з цими кандидатами проведе розмови. Ми дослухаємось до його позиції і висунемо найсильнішого кандидата. Думаю, отакий і буде праймеріз", - сказав Качура.

При цьому нардеп нагадав, що він викликав свого колегу по партії Олександра Дубінського на дебати, оскільки вони обидва планують брати участь у внутрішньопартійних праймеріз з відбору кандидата від партії на вибори мера Києва. Своєю чергою Дубінський вже встиг погодитись на пропозицію Качури.

Новини за темою: Качура також буде брати участь у праймеріз "Слуги народу" з відбору кандидата на вибори мера Києва

Нагадаємо, раніше голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що від "Слуги народу" в мери Києва можуть висунути жінку

Loading...