Новини » Політика Читать эту новость на русском

Кабмін звільнив очільницю Міненерго Ольгу Буславець і призначив на її місце Юрія Бойка

Ольга Буславець Фото з відкритих джерел

Тепер тимчасовим очільником відомства стане Юрій Миколайович Бойко

Кабінет міністрів України звільнив Ольгу Буславець з посади тимчасово виконуючої обов’язки міністра енергетики. Про це повідомив представник Кабміну в парламенті Василь Мокан у Telegram.  

Зазначається, що уряд прийняв рішення про втрату чинності розпорядження Кабінету міністрів України від 3 червня 2020 року щодо тимчасового покладання виконання обов'язків міністра енергетики на Ольгу Буславець.

Водночас урядовці прийняли рішення про тимчасове покладання виконання обов'язків міністра енергетики на Бойка Юрія Миколайовича, який займав посаду заступника Буславець.

Новий тимчасовий очільник Міністерства енергетики Юрій Бойко ДП "Енергоринок"

Довідка

Бойко Юрій Миколайович (не плутати з народним депутатом від ОПЗЖ Юрієм Анатолійовичем Бойком) – закінчив Київський політехнічний інститут, Міжнародний інститут менеджменту та Львівський національний університет імені Івана Франка.

Працював енергетиком на Рівненському радіотехнічному заводі, а з 2003 року працював за фахом на керівних посадах в енергетичній галузі.

У 2009-2011 рр. обіймав посаду технічного директора, а потім – віцепрезидента приватного підприємства "Управляюча компанія "Метрополія".

У 2012-2014 рр. працював у ПАТ "Чернігівобленерго". З жовтня 2014 до травня 2020 року був заступником директора з економіки та фінансів ДП "Енергоринок", після чого став заступником міністра енергетики України.

Новини за темою: Зимових відключень електроенергії не буде, – Міненерго

Нагадаємо, нещодавно Кабінет міністрів України провів низку кадрових ротацій та звільнень. Нові призначення відбулися в Одеській облдержадміністрації, Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей та інших відомствах.

Loading...