Кабмін звільнив чотирьох заступників міністра освіти

Засідання Кабінету міністрів Урядовий портал

В міністерстві залишаються працювати в. о. міністра освіти Сергій Шкарлет і два його заступники

Кабінет Міністрів України на засіданні 1 липня звільнив чотирьох заступників міністра освіти та науки. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді, народний депутат партії "Слуга народу" Василь Мокан на сторінці в Facebook.

За його словами, посад позбулися перший заступник МОН Юрій Полюхович, а також заступники міністра Єгор Стадний, Петро Коржевський, Максим Ярмистий і держсекретар Павло Полянський.

У підсумку, в міністерстві залишаються працювати в. о. міністра освіти Сергій Шкарлет і два заступники: Любомира Мандзій і Світлана Даниленко.

Нагадаємо, Сергій Шкарлет був призначений на посаду заступника міністра освіти та виконуючим обов'язки міністра на позачерговому засіданні Кабміну 25 червня. Він змінив на посаді Любомиру Мандзій. 

Це призначення викликало неоднозначну реакцію громадськості. Кілька днів тому під будівлею Кабміну відбувся мітинг проти в. о. міністра освіти Шкарлета.

Мітингувальники звинувачують Шкарлета в плагіаті наукових робіт та продовженні традицій міністра освіти часів Януковича Дмитра Табачника. В якості перформансу активісти одягнули маски Шкарлета і Табачника і виступили перед протестуючими на тлі унітазу.

Loading...