Кабмін здійснив низку важливих призначень і звільнень: Повний список

Будівля Кабінету міністрів у Києві

Європейська правда

Уряд призначив нових голів Держагенства водних ресурсів та Держслужби спецзв'язку та захисту інформації

Кабінет міністрів на засіданні 8 липня провів низку кадрових рішень, зокрема, призначивши нового голову Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, а також голову Держагенства водних ресурсів України. Про це повідомив представник уряду в парламенті Василь Мокан на особистій сторінці в Facebook.

"Кабмін сьогодні на засіданні ухвалив низку кадрових рішень", - написав Мокан.

За його словами, уряд ухвалив призначити (проєкти розпоряджень уряду):

  • Шахматенка Романа Сергійовича - заступником Міністра охорони навколишнього середовища та природних ресурсів України.
  • Щиголя Юрія Федоровича - головою Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.
  • Шліхту Валентина Михайловича - головою Державного агентства водних ресурсів України (встановивши випробувальний термін строком на 3 місяці).
  • Гоцула Ігоря Євгеновича - першим заступником Голови державної служби України з питань праці (шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину).
  • Ярову Євдокію Василівну - державним секретарем Міністерства захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України (шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину).
  • Орленка Ігоря Миколайовича - заступником голови Державної фіскальної служби України (шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину).
  • Калініченко Наталію Григорівну - заступником голови Державної податкової служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації (шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину).
  • Заболотного Геннадія Вадимовича - заступником голови Національного агентства з питань державної служби.
  • Полоцьку Ольгу Олександрівну - виконавчим директором Національного фонду досліджень України.

Також Кабмін звільнив Петрова Валентина Володимировича з посади голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

"Кабмін прийняв рішення про тимчасове покладення виконання обов'язків державного секретаря Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України на Луцюк Аллу Іванівну (начальник Відділу по роботі з персоналом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України)", - додав чиновник.

Новини за темою: Кабмін звільнив чотирьох заступників міністра освіти

Раніше ми повідомляли, що уряд виділить майже 1,7 млрд грн на розвиток регіонів, а також майже 30 млрд грн на покриття дефіциту Пенсійного фонду.

Loading...