Кабмін збирається на засідання: Що розглядатимуть

Засідання уряду Кабінет міністрів

На порядку денному - фінансові питання та розгляд законопроєктів

У середу, 29 липня, відбудеться засідання Кабінету міністрів України, під час якого розглядатимуть низку фінансових питань, а також зміни до бюджетного та Кримінального кодексів. Про це йдеться у порядку денному, оприлюдненому на Урядовому порталі

Як зазначається на засіданні міністр соцполітики Марина Лазебна ініціюватиме розгляд проєкту постанови щодо порядку використання коштів, які передбачені у держбюджеті на виплату пільг і житлових субсидій.

Крім цього, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко запропонував розглянути проєкт постанови про зміни до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки творчих спілок у сфері ЗМІ. 

Також  міністри мають намір схвалити прогноз економічного і соціального розвитку України на 2021―2023 роки. Крім цього, можуть бути внесені зміни до положення про Державну інспекцію ядерного регулювання, про Державну службу з питань геодезії, картографії та кадастру, про Державну службу фінансового моніторингу, а також про Державне агентство резерву.

Цього ж дня можливе затвердження технічного регламенту щодо вимог до скрапленого газу для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей.

Новини за темою: Соцдопомога по-новому: Чому Кабмін змінив правила нарахування коштів громадянам і кому їх доведеться повернути

На порядку денному також є питання виділення коштів для надання одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, які загинули (померли) під час участі в АТО, а також особами з інвалідністю внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в антитерористичній операції.

Заначається, що під час засідання урядовці погодять низку законопроєктів, які пізніше внесуть на розгляд ВРУ. Зокрема, йдеться про статут з охорони Національною гвардією України ядерних установок, матеріалів та радіоактивних відходів, а також зміни до бюджетного та кримінального кодексів, кодексу про адміністративні правопорушення, кодексу цивільного захисту.

Нагадаємо, напередодні Кабінет міністрів України вніс до парламенту законопроєкт, який пропонує Верховній Раді карати українців за перешкоджання перевіркам пожежної безпеки. Розмір штрафу може становити від 17 до 51 тисячі гривень. Loading...